EN Kablosuz yaşam
Çözümler Ürünler Hakkımızda Basın Destek

Değerli Müşterimiz,

Modeminizdeki alan adı (@ttnet) kilidini kaldırmak için ihtiyaç duyacağınız programı aşağıdaki listeden sahip olduğunuz ürünü seçerek  indirebilirsiniz.

Kilidi kaldırmanızda size kılavuz olması için hazırladığımız dökümanı buradan indirebilirsiniz.. Belgeyi görüntülemekte sıkıntı yaşıyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak PDF formatında dosyaları açmanızı sağlayan Adobe Reader yazılımını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Adobe Reader İndir

Programın kullanımı ve dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir;

    Programı tercihen Windows XP işletim sistemi yüklü bilgisayarlarda çalıştırınız.
  • Modeminize kablosuz (wireless) olarak bağlanıyorsanız , programın sağlıklı şekilde çalışabilmesi için modem’e kablo ile bağlantı sağlamanız gerekmektedir.
  • Bilgisayarınıza elle IP verdiyseniz (Manuel IP) IP’nin DHCP tarafından alınmasını sağlayacak ayarları yapınız.
  • Eğer işlem başarısızlıkla sonuçlanırsa Firewall veya Antivirüs programlarınızı devre dışı bırakarak bir daha denemelisiniz.
  • Programın Windows 7 ve Vista işletim sistemlerinde yönetici olarak çalıştırılması veya uyumluluk modunun aktif hale getirilmesi gerekmektedir.

Kilit kaldırma işleminin başarısız olması durumunda 7/24 hizmet veren 0850 222 0 239 ve 444 02 39 numaralı destek hattımızdan yardım alabilir veya Çağrı Merkezi Web Form üzerinden konuyu bize bildirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Web Form

AirTies ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.