EN Kablosuz yaşam
Çözümler Ürünler Hakkımızda Basın Destek
About AirTies
Customers & Partners
Corporate Cultures
Hakkımızda Müşteri & İş Ortakları Kurum Kültürü AirTies’a Başvur Yasal
Hakkımızda | Lokasyonlarımız | Strateji | Yönetim Kurulu | Vizyon
Müşteriler | İş Ortakları
Kurum Kültürü | Sizi Bekleyenler | AirTies’da Yaşam | Sorumluluk
Istanbul Kablosuz Ağ Teknolojileri alanında pazar liderliği hedefiyle ABD Silikon Vadisi'nden Türkiye'ye dönüş yapan idari ve teknik bir ekip tarafından 2004 yılında kurulan AirTies, uzman Ar-Ge ekibiyle, aynı ev içerisinde birden fazla TV, notebook, PC ve oyun konsoluna kablosuz, yüksek çözünürlüklü veri ve medya aktarımı konusunda kendi ürünlerinin donanım ve yazılımlarını tasarlamaktadır.

Ürün portföyünde geniş bant internet cihazları, yerel ağ ürünleri, internet üzerinden telefon, aksesuarlar ve internet tabanlı televizyonlar için set üstü kutular (set top box) yer almaktadır. Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunabilmek için, ürünlerinde ileri teknoloji ve özellikleri barındıran AirTies, tek bir tuş ile kablosuz entegrasyon sağlayan ödüllü teknolojisinin yanı sıra ev içi kablosuz internet erişiminde yüzde 100 kapsama alanı sağlamaktadır. AirTies’ın dünya çapında kullanımda olan 8 milyondan fazla ürünü bulunmaktadır..
Corporate

Ar-Ge sürecinin tamamına sahip çıkıyoruz!


AirTies olarak farkımız, ürünlerimizin fikir aşamasından pazara sunulmasına kadar geçen her sürecin yönetiminde yer almamızdan geçiyor.
Ürün ve teknoloji geliştirme süreçlerimize kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimler doğrudan yansıtılmakta, yeni nesil ürünlerimizin beklentilerin ötesine geçen fonksiyonalite içermesi için hem yazılım hem de tasarımlarımız Türk mühendislerimiz tarafından hayata geçirilmektedir.
Bu sayede pazarın ihtiyaçlarına hızlı cevap veren ve ihtiyaç duyulanın ötesinde, ileri teknolojiye sahip ürünler geliştirmekteyiz.

Beklentilerin ötesinde yenilikçi yaklaşım!


“Müşterinin yönlendirdiği yenilikler” prensibine inanıyoruz. Bu yüzden sizlerle sürekli yakın temas kurmaya ve sizden mümkün olduğunca geri bildirim almaya özen gösteriyoruz. Böylece ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken, istekleriniz ve beklentilerinizin ötesine geçen yüksek performans çıtamız ile sizlere eşsiz bir deneyim yaşatmak istiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti=Tavsiye


Müşterilerimiz her zaman, her şeyden önce gelir.
Amacımız, müşterilerimizi bizi tanıdıkları herkese tavsiye edecekleri derecede memnun etmektir.
Amacımız, müşterilerimizin AirTies ile her zaman mükemmel bir deneyim yaşamalarını sağlamak. Bu satın alma – kurulum – kullanım - satış sonrası destek aşamalarında hizmetlerimize ihtiyaç duydukları her anı kapsar.
Ürünlerimizin kalitesi kadar, verdiğimiz hizmetin kalitesine de önem veriyoruz. Müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an, uzman teknik desteğini ve her türlü gereksinimlerini karşılayan güleryüzlü hizmeti, çalışanlarımız aracılığı ile sunuyoruz. Çünkü biz iletişim kurmanın değerine inanıyoruz.
Müşterilerimizle sürekli temas halindeyiz. Onların ihtiyaçları, istekleri veya yaşadıkları güçlüklerden yola çıkarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Yönetim Kurulu
Bülent Çelebi
Executive Chairman and
Co-founder
Philippe Alcaras
Chief Executive Officer
Metin Ismail Taskin
Chief Technology Officer
Andre Van Hees
Executive VP, Business Excellence
Seda Dogan
Chief Financial Officer
Didem Sağ
Executive VP, Kurumsal Pazarlama ve Tüketici Hizmetleri
Müjdat Pakkan
Executive VP, Engineering
Ali Sayınta
Executive VP, Product Management
Rahşan Karan
MEA, APAC and Emerging Markets Business Unit EVP & General Manager
Özgür Yıldırım
North America Business Unit EVP & General Manager
Ian Challinor
Europe Business Unit
EVP & General Manager
Elif İçören
Executive VP, İnsan Kaynakları
Diğer Üyeler
Evren Bilimer
Mario Kaloustian
Ziya Boyacigiller
Vision Image Amacımız oyunun kurallarını değiştirmek: biz herkesi ve elektronik her şeyi, evlerinde sorunsuz ve güvenli olarak birbirine bağlı hale getirebileceğimiz ve onları kolaylıkla kullanabileceğiniz bir dünya hayal ediyoruz...

AirTies’a Başvur

Müşterilerimizin AirTies ile yaşadığı keyifli deneyim, çalışanlarımızın şirketimize olan bağlılığına ve işlerine duydukları sorumluluklarına dayanır. AirTies farklı alanlarda deneyim kazanma imkanı sunarak motive eden, istek ve heves uyandıran farklı projelerde yer almanızı sağlayan ve sizi profesyonel anlamda geliştiren bir çalışma ortamı sunmaktadır.


Çalışanlarımıza, tüm potansiyellerini ortaya koymalarına imkan sağlayacak pozisyonlar ve yeteneklerini ödüllendiren terfi olanakları her daim sunmaktayız.

Yetenekleriniz ve kariyer beklentileriniz doğrultusunda ilerlemek istediğiniz iş alanında bize katılın; bu sayede sizi ve yapabileceklerinizi, başarıya olan iştahınızı görelim. Sizi keyifli serüvenimize katalım..

Ana Departmanlar;

-ARGE
- Yazılım Mühendisliği
- Donanım Mühendisliği
- Sistem Mühendisliği
- Ürün Yönetimi
- Saha Mühendisliği
- Kalite Güvence

-SATIŞ
- Operatör İş Grupları
- Perakende İş Grubu

-GLOBAL SATIŞ SONRASI VE SERVİS OPERASYONLARI

-OPERASYON
- Üretim
- Tedarik Zinciri
- Satın Alma

-DESTEK FONKSİYONLARI
- Finans
- Bilgi Teknolojileri
- İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim

AirTies’a katılmak için;

- En az lise mezunu,
- MS Office programlarını kullanabilen,
- Sorumluluk sahibi, insan ilişkileri güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
- İletişim becerisine sahip, diksiyonu düzgün,
- Müşteri memnuniyetine önem veren,
- Kalite ve sürekli iyileştirme tutkusuna sahip,

İş Tanımı:

Bu bir Genel Başvuru ilanıdır ve belirli bir pozisyona bağlı olarak yayınlanmamaktadır. Bu ilana yapılan başvurular gizlilik çerçevesinde saklanacak ve uygun pozisyon olması halinde değerlendirilmeye alınacaktır.

Engelli adaylarımızın ön yazılarında, engellerini ve heyet raporlarında yazan iş gücü kaybı yüzdesini net olarak belirtmelerini, uzmanlık alanlarını ve hangi pozisyonlarda görev alabileceklerini belirterek başvuru yapmalarını rica ederiz.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

AirTies Ailesi 
E-mail:
    Gönder
Şirket Bilgileri
Belgeler

Şirket Bilgileri

ŞİRKET TÜRÜ : A.Ş.
MERSİS : 1623732599774308
TİCARET SİCİL MEMURLUĞU : İSTANBUL
TİCARET SİCİL NUMARASI : 516005
TİCARET ÜNVANI : AIRTIES KABLOSUZ İLETİŞİM SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ADRES : MİTHAT ULU ÜNLÜ SOKAK NO:23 ESENTEPE / ŞİŞLİ / İSTANBUL
TAAHHÜT EDİLEN SERMAYE MİKTARI : 45.978.624,35 TL
ÖDENEN SERMAYE MİKTARI : 45.978.624,35 TL
KAYITLI SERMAYE TAVANI : -
ŞİRKET TESCİL TARİHİ : 17.02.2004
VERGİ DAİRESİ : İSTANBUL - Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi Başkanlığı
VERGİ NUMARASI : 0100302558
SEKTÖR : Bilgi Teknolojileri
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
Telefon : (0212) 318 62 00
Faks : (0212) 318 62 98
İnternet Adresi : www.airties.com

Yönetim Kurulu

Bülent Mesut Çelebi - Yönetim Kurulu Başkanı

Bülent Çelebi ücretli, ücretsiz ve kişisel içeriği bir araya getiren kablosuz ev ortam ağı ürünlerinde liderlik hedefi ile 2004 yılında ABD Silikon Vadisi'nden dönen idari ve teknik bir ekip ile AirTies`ı kurmuştur. Kariyerine mühendis olarak başladıktan sonra, National SemiConductor firmasının Hong Kong ofisinde Asya bölgesi için Pazarlama Direktörü olarak görev yapmıştır. Daha sonra ABD'ye dönerek aynı şirket bünyesinde multi fonksiyonlu yazıcı/faks/tarayıcı özelliği taşıyan cihazlara ait teknolojinin ardındaki itici gücün bir parçası olmuştur. National SemiConductor şirketinin 10/100 Mbit Ethernet pazarında lider olmasında aktif rol oynamıştır. Bu şirketten ayrılarak, Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür sıfatıyla Analog Devices firmasına transfer olduktan sonra 250 milyon dolarlık yatırımı başarıyla yöneterek söz konusu endüstri içerisinde yaygın biçimde tanınmıştır. Bunun ardından risk sermayesi (VC) destekli Scenix/Ubicom isimli firmada CEO olarak görev aldığı dönemde, şirketi yeniden yapılandırarak, WLAN uygulamaları için network işlemcileri piyasasında lider yapmıştır. Çelebi'nin teknik inovasyonlar alanındaki başarısı, onun ABD'nin bilgi teknolojileri endüstrisinde en önemli başvuru kaynaklarından Red Herring dergisinin "En Yaratıcı İlk 10" arasına girmesini sağlamıştır. ABD'de University of California Berkeley'de Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği eğitimi gören Bülent Çelebi, aynı zamanda Stanford Üniversitesi'nde AEA yönetici programına katılmıştır. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı'dır.

Evren Bilimer - Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Evren Bilimer merkezi New York'da bulunan ve özel şirketlere yatırım yapmaya odaklanman Invus'un Genel Müdürüdür. 2002 yılında Invus'ta görev almaya başlayan Bilimer, şirketin ABD'deki yatırımlarına ek olarak Türkiye operasyonlarını da yürütmektedir. Eylül 2010'dan bu yana AirTies'ta Üye olarak yönetim kurulunda yer almaktadır. Bilimer, Invus'taki görevi öncesinde New York'ta McKisey&Company'de finansal servisler, medya-eğlence ve perakende sektörlerinden geniş bir müşteri potföyüne yönetim danışmanlığı yapmıştır. Bilimer, Yale Üniversitesi'nden Elektrik Mühendisliği ve İktisat bölümlerinden çift anadal lisans derecesi almıştır. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Başkan Vekili'dir.

Metin İsmail Taşkın - Yönetim Kurulu Üyesi

TÜBİTAK Ulusal Metroloji Enstitüsünde araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra mesleki hayatına A.B.D.'de devam etmiştir. İlk olarak Hittite Microwave şirketinde radar ve mikrodalga iletişim cihazları tasarlamıştır. Daha sonradan Cisco Systems firmasının sabit kablosuz erişim cihazları üreten bölümünde kablosuz internet erişimi için dış mekânlarda kullanılacak iletişim cihazlarının sistem tasarımlarını yapmıştır. Bu bölümden sonra, Cisco'nun kablosuz yerel ağ teknolojileri bölümüne geçen Taşkın, IEEE 802.11a standardına uygun bir kablosuz dış mekân köprüsü olan BR1410 cihazının tasarımını yapan ekibin teknik liderliğini yürütmüştür. Bu ürünün tasarım ve geliştirilmesinde göstermiş olduğu başarı sebebiyle Cisco yenilikçilik ödülü kazanmıştır. Taşkın, AirTies firmasını kurmak üzere Cisco'dan ayrılıp tekrar Türkiye'ye yerleşmiştir. Halen AirTies'ın ortaklarından biri olarak Teknoloji Direktörü görevini üstlenmektedir. Metin Taşkın, Boğaziçi Üniversitesi'nden Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans ve Biyomedikal Mühendisliği yüksek lisans dereceleri almıştır. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

Mardiros Elie Kaloustian - Yönetim Kurulu Üyesi

Mardiros Elie Kaloustian teknoloji ve yatırım alanlarında 15 yıllık deneyime sahiptir. Profesyonel iş hayatına France Telecom Grubu'nda büyük ölçekli uluslararası kablosuz projeler için program yöneticisi olarak başlamıştır. Daha sonra Booz & Company'de yönetim danışmanı olarak görev almış ve 5 yıl boyunca telekom ve medya dahil olmak üzere geniş bir yelpazede çok uluslu şirketlerin projelerine danışman olarak liderlik etmiştir. 2008 yılında Invus'un Paris Ofisi'ne katılmıştır ve Eylül 2010 tarihinden itibaren AirTies'ta yönetim kurulu üyesi olarak görev almaktadır. Mardiros Elie Kaloustian lisans eğitimini Telekom ParisTech'de mühendislik üzerine tamamladıktan sonra Paris INSEAD'da MBA derecesi almıştır. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

Aflalo Sousa Guimaraes - Yönetim Kurulu Üyesi

Aflolo Sousa Guimaraes Invus’un New York bürosunda Yönetici Direktör olarak çalışmakta olup, özel şirketlerdeki yatırımlar odaklı çalışmaktadır. Kendisi Invus’a 1998 yılında katılmıştır. Guimaraes Invus’a katılmadan önce, Marakon Associates şirketinde müdür olarak, finansal hizmetler, perakende ve tüketici ürünleri gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren büyük ve çok uluslu şirketlere stratejik danışmanlık görevlerinde liderlik etmiştir. Guimaraes daha önce ise Federal Reserve’de çalışmıştır. Kendisi, Yale University Ekonomi bölümünden mezun olmuş ve Pennsylvania Üniversitesi The Wharton School’da MBA yapmıştır.

Adrianus J. M. Van Hees - Yönetim Kurulu Üyesi

AirTies'ın Kurucu Ortağı ve Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Adrianus J. M. Van Hees, ODM sektöründe fason üretim ve kalite sistemleri alanında uzman olan, bu alanda 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. AirTies'a katılmadan önce Agre/Proxim'de Operasyon Direktörü olarak 50 milyon dolarlık bir bütçeden sorumlu olan Hees, bu görevi sırasında Agre Systems Operasyon ekibinin Proxim'e entegre edilmesinde aktif rol almıştır. Lucent, AT&T ve NCR'da birçok teknik ve yönetim kadrolarında görev almıştır. Lucent/Agre'deki görevi sırasında WLAN bölümünün 200 milyon dolarlık büyüklüğe ulaşmasında aktif rol almıştır. Adrianus J. M. Van Hees, Hollanda'da bulunan IHBO West Brabant - HTS Electrotechniek bölümünü şeref derecesi ile tamamlamış ve bilgisayar bilimleri alanında uzmanlaşmıştır. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

Philippe Raoul Edmond Alcaras - Yönetim Kurulu Üyesi

Philippe Raoul Edmond Alcaras, dijital medya ve telekom sektöründe, iş modelleri ve teknoloji konusunda uzmanlaşmış, uluslararası bir girişimci ve CEO dur. Alcaras, son olarak Philips Müşteri Elektroniği'nin 5 kıtaya yayılan ve 1 milyar dolar gelir sağlayan iş birimi "Home Networks (Ev Ağları)"ün CEO'luk görevini yürütmüştür. Alcaras'ın başarıyla yöneterek kâra geçirdiği bu birim daha sonra PACE tarafından satın alınmıştır. Alcaras, 2003 yılında Dijital TV Şifreleme Sistemlerinde dünya çapında lider olan Kudelski Group ile Kanal Plus Teknoloji'nin birleşmesine liderlik eden Nagra France'da yöneticilik yapmıştır. Alcaras, 2000'den 2003'e kadar, Avrupa ve Asya bölgelerinde uydu ve karasal Dijital TV alıcıları alanında lider olan Thomson'da Genel Müdür olarak görev yapmıştır. Alcaras ayrıca 3 şirket kurdu ve bunlardan bir tanesi olan IDP, interaktif TV uygulama yazılımları alanında pazarın öncü oyuncularından biri olmuştur ve bu şirket 1997 yılında halka arz edilmiştir. Philippe Raoul Edmond Alcaras, Fransa'daki Marseille Business School'dan master derecesine sahiptir. Kendisi ayrıca INSEAD'da Excutive MBA programına katılmıştır. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

Denetçi

Denetçi
Dönem : 01.01.2015 - 31.12.2015
İsim Soyisim / Ticaret Ünvanı : Başaran Nas Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
Bağımsız Denetim Resmi Sicili : 201465
Adres : Süleyman Seba Caddesi BJK Plaza No:48 B Blok Kat:9 34357 Beşiktaş / İstanbul

Tescil Şube
İsim Soyisim / Ticaret Ünvanı : Başaran Nas Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
Adres : Süleyman Seba Caddesi BJK Plaza No:48 B Blok Kat:9 34357 Beşiktaş / İstanbul
Customers Customers Customers
Silicon
Middleware
CA/DRM
OTHERS

Şirketimize değer katan çalışanlarımızdır..

Çalışanlarımız şirketimizin sahip olduğu en değerli yatırımlarıdır. Yüksek potansiyelli profesyonelleri bünyemize dahil eder, profesyonel gelişimi destekleyen en uygun olanakları yaratmaya özen gösteririz.


AirTies’ın dünya çapında teknolojik yatırımları ile paralel olarak planlanan büyüme politikamız doğrultusunda Ar-Ge, satış, pazarlama, finans, operasyon gibi farklı alanlarda kariyerlerinde yükselmek isteyen profesyonelleri AirTies’a katılmaya davet ediyoruz. Kurumsal internet sitemiz ve farklı kariyer portalları üzerinden yönettiğimiz işe alım süreçlerimizde amacımız şirket kurum kültürümüze en uygun adayları belirleyebilmek ve birlikte büyümektir.


Türkiye’de Ar-Ge kültürünün yaygınlaşması amacı ile farklı iş birlikleri geliştirmekteyiz. Türkiye’nin önde gelen üniversiteleri ile teknoloji projeleri ve uzun dönemli staj programları gerçekleştirerek yeni nesil mühendislerinin gelişimlerine katkıda bulunmak Şirketimizin öncelikleri arasında yer almaktadır.

Eğlence ve Dinamizm

AirTies kendinizi geliştirebileceğiniz, yeni deneyimlerle dolu eğlenceli bir çalışma ortamı sunmaktadır. Hızlı değişen ve geliştiren yapısıyla açık kapı politikasını hayata geçirerek fikir alışverişlerini mümkün kılan bir kültüre sahip olan AirTies’da, çalışanlarımızın getirdikleri yenilikçi yaklaşımların hayata geçiş aşaması oldukça kısadır.


AirTies yeteneğin ve yaratıcığın ödüllendirildiği çalışma ortamını desteklemekte ve çalışanlarını bu doğrultuda teşvik etmektedir. Yenilikçi ve yaratıcı mühendislerimiz kendilerini ev ortamı rahatlığında hissettikleri ofislerinde AirTies’a değer katan teknolojiler, patent kazandıran buluşlar ve risk alarak dünyaca başarılara imza atan projeler ve ürünler geliştirmektedirler.

Uygulamada Mükemmellik

Ürünlerimizin üretim aşamasından piyasaya çıkmasına kadar ki her aşamasında kalite AirTies tarafından sağlanmaktadır. Ar-Ge departmanımızın kapsamlı çalışmaları ve müşterilerimizin gerçek zamanlı geri bildirimleri doğrultusunda, ürünlerimizi beklentilerin ötesinde memnuniyet yaratması hedefi ile geliştirmekteyiz.


Sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ederek dünyadaki değişikliklere anlık cevap veren, dinamik ekibimiz sayesinde ihtiyaçları karşılayamaya odaklı hızlı aksiyonlar almaktayız. Bu süreçteki titizliğimiz bizi daimi bir gelişim sürecine yönlendirirken ,müşteri memnuniyetini her deneyimde arttıran kusursuz ürünlerle hizmet vermeye devam etmemizi sağlamaktadır.


Böyle bir sistemde çalışmak, bizlerin planlı, sistemli olduğu kadar yeniliklere açık, gelişimci ve yaratıcı olmamızı sağlamaktadır. AirTies, dünya geneline yayılmış kullanıcılardan edindiği geri bildirimlerle öğrenen ve kendisini daima geliştiren bir organizasyondur. Biliyoruz ki iyiyi yapmanın hiçbir zaman tek bir yolu yoktur ve farklı yolları geliştirmek ve deneyimlemek için sürekli araştırma halinde olmak bir zorunluluktur. Bu yüzden müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak ve erişilebilirliği arttırmak adına farklı ürünlerle ve ileri teknolojilerle buluşturmaya öncelik vermekteyiz. AirTies olarak asla iyi olmakla yetinmeyip, her daim ileriye atılacak bir adım olduğunun bilincinde ve farkındayız.

AirTies'ın dinamizmi ve yenilikleri bulunduran çalışma ortamında kendi limitlerinizi zorlayabilir, endüstrinin en iyileri ile birlikte çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz. AirTies kültürü, sizi geliştirecek ve büyütecek proje ve sorumluluklarla beslerken, uzmanlık alanınızda da nasıl derinleşebileceğinizi öğretir.


Takım çalışması -- Yaptığımız bütün işlerin altında bir ekip çalışması yatmaktadır. Bilgileri alır,ekip içi saygı ve emekle harmanlar, birlikte hareket ederiz. Ekip çalışmalarına önem verir, şirkete ilave değer katan bireysel başarılardan gurur duyarız. Önemli olanın bu iki metodoloji arasındaki dengenin korunmasından geçtiğini biliyoruz.


Eğitim -- AirTies Academy 2013 yılında çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerini desteklemek adına kurulmuş ve markalaşmış bir platformdur. Bu platformda, endüstri uzmanlarından teknik konularda bilgi alırken, farklı alanlarda deneyim ve bilgi edinmeyi amaç edinen eğitimler düzenlenmektedir. Vizyon açan konuşmacılardan, grup eğitimlerine, Şirket içi bilgi paylaşımlardan akademisyenlere kadar uzanan geniş yelpazedeki eğitmenleri sayesinde AirTies Academy değer yaratan bir platformdur.


Büyüme -- AirTies alışılageldik varsayımları sorgulamaya ve değiştirmeye teşvik ederken, oyunun kurallarını farklılaştıran yenilikler için gereken cesaret ve desteğe sahip olursunuz.

What to Expect Image
  • 2004 yılında 5 çalışanı ile serüvenine başlayan AirTies’ın bugün 250den fazla çalışanı bulunmaktadır.

  • Büyüme sürecimiz boyunca yetenek ve performans, unvan ve süreçlerden daha çok önem taşıdı, halen de aynı yaklaşımımızı devam ettiriyoruz.

  • Alışılageldik bir organizasyonun ötesinde dinamik, eğlenceli ve köşelerin olmadığı bir şirketiz.

  • Özgünlüğe ve yaratıcılığa inanıyoruz - çünkü biliyoruz ki orijinal olmak dünyadaki en önemli sanattır. İster mühendislik departmanımız olsun, ister satış, ister finans; AirTies daimi yenilikler ortaya koyma hedefiyle, normlara yeni yorumlar katarak ve ileri görüşlü stratejiler planlayarak yol almaktadır.

Sadece bizim sözlerimiz ile yetinmeyin, lütfen AirTies’ı bir de çalışanlarımızdan dinleyin;


  •   " “Başarı hikayemiz şirketteki her günümüzü şekillendiriyor. Gelişen ve teşvik eden bir organizasyonun parçası olmak çok güzel” "

  •   " “AirTies’daki insan kaynağı seçkin ve alanında en iyi profesyonellerden oluşmakta” "

  •   " “Ortam enerjik. Çalışanlar yetenekli ve iyi niyetli. Ek olarak size güzel bir çalışma atmosferi sağlayan arkadaşlık ortamı hakim” "

  •   " “Tam destek ve teşviki sağlayan çalışma ortamı sayesinde dünya standartlarında ürünler üretiyorum.” "

  •   " “Esnek çalışma saatleri sayesinde özel hayatımı daha kaliteli yaşayabiliyorum.” "

  •   " “İnsanlar genç ve eğlenceli, bu işimin en iyi tarafı.” "

Etik ve Sürdürülebilirlik


Etik kurallara uygun ve sürdürülebilir ilişkilerimizin daimi olması adına müşterimizden iş ortaklarımıza, çalışanlarımızdan hissedarlarımıza tüm paydaşların düşüncelerini titizlikle dinler, birlikte çalışmaya özen gösterir, yer aldığımız çevreyi korur ve içinde bulunduğumuz topluluğu geliştirmek için çalışırız.
Müşterilerimizle, tedarikçilerimizle, iş ortaklarımızla kısacası iletişimde bulunduğumuz tüm paydaşlarımızla açık iletişimde bulunmaya, dürüstlüğe ve sözlerimizi yerine getirmenin önemine inanırız. Prensibimiz, bize nasıl davranılmasını istiyorsak, karşımızdakine de aynı şekilde davranmaktır.

Commitment Image